Telefon: 0 - E-Posta: bilgi@toygar.com.tr - Üye Girişi

CRM- Vatantaş İlişkileri Yönetimi

CRM- Vatantaş İlişkileri Yönetimi

Ürün Bilgileri
Ürün Adı: CRM- Vatantaş İlişkileri Yönetimi Ürün Kategorisi: Belediye Yönetim Bilgi Sistemi Detaylı Bilgi: Bizimle İletişime Kurun

Vatandaş İlişkileri Yönetimi Nedir?

e-Belediye : İnteraktif Belediyecilik, kurumunuzun verdiği hizmetlerin bir kısmını on-line olarak sunar. Mekandan bağımsız 7/24 istenen bilgiye ulaşılır. Vatandaş bilgisayarı başında meclis ve encümen kararları hakkında bilgi edinilebilir. Emlak, ÇTV, vb borçlar öğrenilebilir. Sistem SSL ile güvenilir bir yapıya sahiptir.
Su tahakkuk bilgilerini görebilir, beyan verebilir, istendiğinde tüm borçlarını ödeyebilir.
m-Belediye: Mobil Belediyecilik ile bilgisayar başında yaptığı bu işlemleri isterse cep telefonu ile de yapabilir. Su sayaç işlemleri, Mobil Tahsilat ve Tahakkuk işlemleri çevrimiçi - çevrimdışı olarak yapılabilmektedir.

KİM-Kentli İletişim Merkezi-Hizmet Masaları: Hizmet tek bir merkezde toplanmıştır. Her birimden bir elemanın bulunduğu bir yapıya sahiptir. Personel vatandaşı karşılar, kurumdaki işlemleri için yardımcı olur.
İşlemi başlatır ve ilgili servise yönlendirir. KİM OYBS ile entegre çalışır. Vatandaşın istek ve şikayetlerialınır ve sonuçlandırılır. Vatandaşlara SMS ve e-posta ile geri dönülür.

Hesap Teslimat-Hesap türü toplamları.
Makbuz Makbuz seçenekleri
Endeks Su endeksi okuma
Otopark Otopark uygulaması

Ürün Talep Formu